Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
fax (+48) 91 444 1925

Aktualności

konserwacja Zaplanowana na 23 oraz 24 maja 2018 r. w godzinach popołudniowych (16-22) konieczna modernizacja i instalacji nowych urządzeń Firewall zabezpieczających Uczelnianą Sieć Komputerową (USK) w głównej serwerowni US, została przeniesiona. W związku z tym, w dniach 30.05.2018 r. oraz 01.06.2018 r. w godzinach popołudniowych i wieczornych (16-23) nastąpią przerwy w dostępie do sieci Internet we wszystkich obiektach podłączonych do USK oraz w dostępie do centralnych systemów informatycznych uczelni wraz z połączeniami VPN (w tym: Egeria Edukacja, e-Dziekanat, e-Rekrutacja etc.). Liczymy na Państwa zrozumienie, a za zaistniałe niedogodności przepraszamy! Uczelniane Centrum Informatyczne
Akademickie Biuro Karier Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego proponuje udział projekcie „Aktywnie Buduj Karierę” dla studentów ostatnich lat studiów I i II stopnia.

IAI PHP CAMP Tylko raz w roku pojawia się okazja na bezpłatne warsztaty programowania w ramach IAI PHP CAMP. IAI PHP Camp #2 to wyjątkowe, zupełnie bezpłatne warsztaty programowania prowadzone nie przez teoretyków, ale doświadczonych programistów.

index investment challenge Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów do udziału w konkursie: Index Investment Challenge.

Letnie praktyki badawcze 2018 Już po raz czternasty organizowane są Letnie Praktyki Badawcze dla studentów i doktorantów - interdyscyplinarne wakacyjne warsztaty wykorzystujące badania naukowe i matematyczny sposób myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów biznesowych.

ECDL Zapraszam do Koła Naukowego Analiz Gospodarczych. Jeżeli chcesz czynnie uczestniczyć w życiu naukowym, poznać kulisy organizowania konferencji naukowych i wykazać się w działalności charytatywnej. Zapraszam. dr Edyta Mioduchowska-Jaroszewicz  pdf Plakat
projekt PEESA3 It is a great pleasure to invite you to participate to the joint event:
11th International Conference on Engineering and Business Education (ICEBE)
7th ICIE – International Conference on Innovation and Entrepreneurship
PEESA III – Personalised Engieneering Education in Southern Africa (Capacity Building in Higher Education)
to be held in Szczecin, Poland, 15 - 19 October 2018.

Uniwersystet Lappenranta Lappeenranta University of Technology (Finlandia) zaprasza studentów WNEiZ do wzięcia udziału w szkole letniej w dniach 16.07-10.06.2018. pdf Szczegółowe informacje
Brydż Zapraszamy na zajęcia sekcji brydżowej. Spotkania  odbywają się  w środy o godz. 17 w sali 06. Więcej >>>
jeremie Akademickie Biuro Karier US i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US serdecznie zapraszają do zapoznania się z ofertą programu „Pożyczka Globalna dla Przedsiębiorczości Akademickiej” w ramach Inicjatywy Jeremie. Projekt kierowany jest do mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez: pracowników naukowych, studentów (studia dzienne, zaoczne), absolwentów (48 miesięcy), doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych.

Jak do nas trafić


mapa wneiz